Статьи‎ > ‎

Вирішення корпоративних спорів за допомогою адвоката

    Ведення бізнесу завжди супроводжується різними ризиками, починаючи з недобросовісних партнерів і закінчуючи перевірками від контролюючих органів. Без юридичної підтримки важко уявити якісне ведення бізнесу. Виникають питання стосовно прийняття рішень, порядку управління підприємством, повноважень керівників.  В наслідку таких ситуацій виникають корпоративні спори і конфлікти.

Щоб не довести до рейдерського захоплення або допустити злиття, радимо звернутися до Адвокатського Об’єднання «Захист». Адвокат зможе провести консультацію на будь-якому етапі, провести перевірку документації та захистити Ваш бізнес від будь-яких видів вторгнення. З таким видом юридичного супроводу Ви будете почувати себе впевнено у веденні своєї справи.

Хочеться сказати, про те що ж таке корпоративні права. Корпоративні права –  це права особи, частка якої визначається у статутному фонді  господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку цієї організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, та інші правомочності.

Юридична допомога в такій справі полягає у розробці і підготовці різного роду документів, участь у врегулюванні самого корпоративного спору, а також надання представництва в судових інстанціях для захисту корпоративних прав і інтересів.

            Ми розуміємо, що ніхто не хоче витрачати гроші та час, тим паче в бізнес справах, на судову тяганину, особливо коли їх можна вирішити без участі суду. Досвідчений адвокат допоможе у веденні переговорів та примиренні сторін, що допоможе захиститись від ризиків та мінімізує фінансові витрати.


На сьогоднішній день власники бізнесу можуть стати жертвами :

 

·         слабкого менеджменту;

·         корупційних махінацій;

·         прогалин в захисті конфіденційності комерційної інформації;

·         внутрішніх розбіжностей, корпоративних конфліктів, ворожого поглинання;

·         відсутність грамотного юриста в штаті компанії. 


За более подробной информацией и предварительной записи на консультацию обращайтесь по телефону : +38(063)-707-04-68  - юрист  Центра юридической помощи "Защита" 

Звонки принимаются круглосуточно, если оператор занят мы Вам перезвоним.

Будем рады Вам помочь!


Comments